Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wigry - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Walne

Walne(Wigry + 11 km)

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gremzdy Polskie

Gremzdy Polskie(Wigry + 7 km)

360 000 zł3 653 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Gremzdy Polskie, w gminie Krasnopol, zaledwie ok. 20 km od Suwałki oraz około 25 km od Sejny. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sztabinki

Sztabinki(Wigry + 21 km)

530 000 zł6 550 m² 80,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością zabudowy budynkiem rekreacji indywidualnej o powierzchni 6 550 m , położona w gminie Sejny, województwo podlaskie, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gorczyca

Gorczyca(Wigry + 21 km)

790 000 zł10 100 m² 78,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*linia brzegowa do jeziora orle*działka budowlana Z możliwością prowadzenia usług*10100 M2 powierzchni*okolice podlasia W miejscowości gorczyca* Zapraszamy do zapoznania się z nową.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 038 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej, znajdującej się w Krasnopolu-Powiat Sejny. Opis: - powierzchnia 1038 m2 - grunt płaski, kształtcie prostokąta - wymiary: 130x8 - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sztabinki

Sztabinki(Wigry + 21 km)

480 000 zł6 461 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora ta oferta jest dla Ciebie! ***tylko W naszym biurze wyjątkowa oferta W sercu natury*** Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gorczyca

Gorczyca(Wigry + 21 km)

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***2 działki budowlane ***450M do jeziora***puszcza augustowska*** Jeśli odpocząć, to tylko na Podlasiu, gdzie natura tętni życiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Małe Raczki

Małe Raczki(Wigry + 24 km)

117 370 zł1 067 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1067 m 2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Małe Raczki, gmina Raczki. Teren działki w kształcie prostokąta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sejny

Sejny(Wigry + 18 km)

499 000 zł2 627 m² 189,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową położona w malowniczym regionie Pojezierze Sejneńskie, zaledwie 7 km od Sejn. Nieruchomość o powierzchni 2627 m oferuje aż 20.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Ateny

Ateny(Wigry + 12 km)

103 660 zł5 183 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***cisza I spokój***działka inwestycyjna*** Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na prezentację działki rolnej o powierzchni 5183 m2, która znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wigry

Wigry,podlaskie

4 000 000 zł80 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wigry działki jak marzenie! Kompleks 4 działek z dostępem do jeziora Wigry i widokiem na klasztor! W sercu Suwalszczyzny nad samym jeziorem Wigry, z malowniczym widokiem na klasztor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wigry

Wigry,podlaskie

143 000 zł6 150 m² 23,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niższa cena! Na sprzedaż działki o powierzchni 6150 m2, położona w miejscowości Czerwony Folwark koło Wigier. Piękne tereny Wigierskiego Parku Narodowego. Na nieruchomość wydano warunki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij